Tipobet Hoş Geldin Bonusları

Kalitesini ortaya koymuş ve güvenilirliğini kanıtlamış olan Tipobet, bundan böyle bakiyenizin daha fazla olmasını ve sizin de otomatikman daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Biliyorsunuz ki burada bol sayıda farklı promosyon ile hizmet vermektedir. Üyelerinin memnun kalması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Özellikle Tipobet hoş geldin bonusları konusunda alanının en iyilerinden biridir denilebilir. Söylemeliyiz ki siz de buraya yatıracağınız ilk tutarlarda %100 eklemelerden faydalanabilecek ve harika zaman geçirerek yolunuza devam edeceksiniz. Peki ama ne tür hoş geldin promosyonları verdiğini merak ediyor musunuz?

Tipobet 365 TL %100 Hoş Geldin Bonusu

Yeni üyelerinin hesaplarına yapacakları yatırımlara 365 TL’ye kadar %100 hoş geldin bonusu veren Tipobet, bundan sonra bakiyenizin 730 TL olmasını ve daha az yatırarak daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Tabii bu promosyonun bazı şartları bulunmaktadır. Öncelikli olarak yeni ve ilk defa üye olmuş olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında yatırmanız gereken tutar ilk ve tek seferde en az 100 TL olmalıdır. Örneğin tek seferde ilk yatırımınız olarak 100 TL yatırırsanız, bakiyeniz 200 TL olarak size geri dönecektir. Eğer 365 TL yatırırsanız bakiyeniz bu kez 730 TL olacaktır. Bu da büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Her bir üye sadece bir defa yararlanabilmektedir. Bunun yanında aynı IP kullanan üyelerden sadece bir kişi faydalanabilmektedir.

Tipobet Hoş Geldin Bonusu Detayları

Kullanıcıları için %100 hoş geldin bonusu veren Tipobet, bu bonustan faydalanılabilmesi için kredi kartı, Ukash, Moneybookers, Ecocard, Paysafecard ve Astropay yatırımları hariç diğer yatırımlar ile ilk ödemelerin yapılması gerektiğini vurgulamıştır. Ayrıca alınan bonus sporlarda, Canlı Casino oyunlarında ve poker seçeneklerinde geçerlidir. Yani 3D slot oyunu için bu bonusu kullanmak mümkün değildir.

Yorum yapın