Tipobet para yatırma yöntemleri

Bünyesinde çeşitli para yatırma yöntemleri barındıran Tipobet, bundan sonra kolayca hesabınıza bakiye aktarmanızı sağlayacak. Bildiğiniz gibi ülkemizin en çok kullanılanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Burada 2 dakikada para yatırmak ve 10 dakikada para çekmek mümkündür. Siz de onun kullanıcısı olarak istediğiniz gibi hesabınıza yatırım yapabilir ve para çekebilirsiniz. Peki ama Tipobet para yatırma yöntemleri hakkında bilgi almak ister misiniz? O zaman bu yazının devamına bakmanız yeterli olacaktır.

Tipobet Para Yatırma

Kullanıcıları için birbirinden farklı ödeme yöntemlerini bir araya getiren Tipobet, bundan sonra istediğinizi size sunacaktır. Buraya iki farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bunlardan birincisi ön ödemeli sanal kartları kullanarak ve bir diğeri de normal ödeme seçenekleridir. Söylemek gerekirse en çok kullanılanlar arasında havale, cep bank ve kredi kartı gelmektedir. Ayrıca ATM, EFT gibi seçenekler de sunmaktadır. Dilediğiniz zaman PTT hesaplarına da ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız ilk yatırımlarınıza %100 365 TL’ye kadar hoş geldin bonusu alacaksınız. Bu da memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Tipobet Ön Ödemeli Sanal Kart Yatırımı

Neteller, TLNakit, Jeton, Paykasa, Astropay, EcoPayz, Skrill, WebMoney, Ukash gibi ödeme yöntemlerini bünyesinde barındıran ve bunlar ile kullanıcılarının para yatırmasına olanak tanıyan Tipobet, bundan sonra sadece 2 dakikada paranızın hesaplarınıza geçmesini sağlayacaktır. Ayrıca bununla da kalmayacak ve size çok sayıda farklı promosyon kullandıracaktır. Örneğin Paykasa ile hesabınıza yapacağınız yatırımlara %10 ekleme yapılacaktır. Yatıracağınız 1000 TL 1100 TL olarak kullanılacaktır. Ön ödemeli sanal kartlar ile yapılacak olan ödemelerde aktarım süresi daha da kısa olabilmektedir. Tabii unutmamalısınız ki genel olarak yapacağınız ödemeler son derece hızlı hesaplara yansıyacağı gibi aynı zamanda daha geç de yansıyabilir. Bu ihtimallerin de bulunduğunu göz önüne almalısınız.

Sanal Kartlardan bir tanesi olan Tipobet Neteller ile Para Yatırma Yöntemini incelediğimiz makalemizi önceki makalelerimiz de bulabilirsiniz.

Yorum yapın